poniedziałek, 22 lipca 2013

Witam wszystkich po dłuuuuugiej nieobecności na blogu.
Jestem dziś super szczęśliwa bo zainstalowałam sims 2 zwierzaki
WIEM ,ŻE JUŻ SĄ SIMS 3 ALE JA JEDNAK WOLE SIMS 2
jedyne co nie podoba mi się w sims 2 to ,że nie moge obracać w różne strony przedmiotów tak jak w sims 3


                                                 Księżniczka siedzi sobie na stole kchennym
                                             Najwyraźniej jedna z moich simek jest hazardzistką hahhaha

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz