Witam wszystkich po dłuuuuugiej nieobecności na blogu.
Jestem dziś super szczęśliwa bo zainstalowałam sims 2 zwierzaki
WIEM ,ŻE JUŻ SĄ SIMS 3 ALE JA JEDNAK WOLE SIMS 2
jedyne co nie podoba mi się w sims 2 to ,że nie moge obracać w różne strony przedmiotów tak jak w sims 3
Księżniczka siedzi sobie na stole kchennym
Najwyraźniej jedna z moich simek jest hazardzistką hahhaha





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz