środa, 22 sierpnia 2012

Święta u moich simów :)

A więc Amelia i Poldek(ja nie wymyślałam tego imienia) tak spędzali święta.Przy choince trochę pozowali.A oto ich zdjęcia:
A oto mała Julka :
Są dwa łóżeczka ponieważ chciałam zrobić zdjęcie Julce a w tym drugim się nie dało więc kupiłam jeszcze jedno :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz